• Izrādes

  • arrow Savādi cilvēki stāv ļoti savādi / Homo Novus

Savādi cilvēki stāv ļoti savādi / Homo Novus

Savādi cilvēki stāv ļoti savādi / Homo Novus

Biedrība “Sansusī” (Latvija)

Koncertšovs bērniem un citiem

Latviešu valodā (11:00), krievu valodā (15:00) – iegādājoties biļetes, lūdzu pārliecinieties, ka esat izvēlējušies atbilstošo laiku!
50 minūtes

Pieejams personām ar kustību traucējumiem (nav pielāgotas labierīcības). Izrādē paredzēta elektroniskā mūzika. Izteikti vizuāla izrāde.


Norises vieta:

"Tu Jau Zini Kur", Tallinas iela 10-3, Rīga,

Norises vieta

TUVĀKĀ IZRĀDE

Apraksts

Slēpt aprakstu

Biedrība “Sansusī” (Latvija)
“Savādi cilvēki stāv ļoti savādi” ir spilgta izrāde bērniem koncertšova formā, kurā apvienojas analogo sintezatoru skanējums ar operas balsi un kino projekcijām. To veido Platona Buravicka vokālais cikls baritonam un analogajiem sintezatoriem, kura pamatā ir Daniila Harmsa dzeja bērniem (Kārļa Vērdiņa atdzejojumā). Ciklā izmantotas dažādas laikmetīgās kompozīcijas tehnikas, kas apvienojumā ar deju ritmiem ļauj nepiespiestā veidā baudīt laikmetīgās elektroniskās mūzikas šarmu, savukārt analogo projektoru projekcijas ir kā reference koncertšovos izmantotajām gaismas un video saspēlēm. Tajā pašā laikā abstraktās projekcijas un “in camera” triki raisa iztēli skatītājos un iepazīstina ar vienkāršākajām kino ēras sākuma filmēšanas tehnikām.


Par kolektīvu
Biedrība “Sansusī” ir alternatīvā kamermūzikas festivāla “Sansusī” organizētājs, kas producē arī dažādus koncertus, izrādes un operas, turpinot būt atvērts dažādu laikmetīgās mākslas žanru projektiem. Izrādes veidotāji pārstāv dažādas radošās jomas: Platons Buravickis ir komponists, pianists un mūzikas pedagogs, kurš darbojas gan akadēmiskās, gan elektroniskās mūzikas laukā, Klāvs Mellis ir aktieris un režisors, neatkarīgās teātra trupas “KVADRIFRONS” dibinātājs, Armands Siliņš ir Latvijas Nacionālās operas solists un laikmetīgās kamermūzikas festivāla “Sansusī” dibinātājs, Lāsma Bērtule ir analogo mediju māksliniece, filmu un eksperimentālo programmu veidotāja, savukārt Madara Luīze Muzikante ir horeogrāfe un pedagoģe ar lielu pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem.

Vairāk informācijas: https://homonovus.lv/programma?s=savadicilveki