Pircēja atbildība

  1. Lai iegādātos biļetes apmekle.lv Pircējam jāsniedz piekrišana biļešu pirkšanas un lietošana noteikumiem un privātuma politikai.
  2. Biļešu pirkšanu Pircējs var veikt pēc reģistrēšanās vai autorizēšanās sistēmā, ievadot lietotājvārdu/ e-pastu un paroli un izvēloties pasākumu un biļešu skaitu.
  3. Pircējs pats ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu.
  4. Pircējs izvēlas biļetes veidu: pamatcena, skolēnu/ studentu (atlaide tiek piemērota skolēniem, pilna laika studentiem un ISIC kartes īpašniekiem), pensionāru (atlaide tiek piemērota arī invalīdiem) vai skolotāju ITIC. Ar atlaidi iegādātās biļetes ir derīgas tikai kopā ar apliecību, kas Pircējam jāuzrāda pirms izrādes. Ja Pircējs pasākuma norises vietā biļešu kontrolierim nevar uzrādīt derīgu apliecību kopā ar biļeti, kas iegādāta ar atlaidi, Pircējam pasākum pasākuma organizators nodrošina iespēju piemaksāt starpību starp biļetes pilno cenu un cenu, par kādu iegādāta biļete ar atlaidi, tādējādi nodrošinot Pircējam iespēju apmeklēt izvēlēto pasākumu.
  5. Pircēja biļešu tirdzniecības sistēmā apmekle.lv iepirkuma grozā ievietoto biļešu apmaksai tiek dotas 10 (desmit) minūtes no brīža, kad iepirkumu grozam pievienota pirmā biļete. Pirkuma apmaksu var veikt, izmantojot norēķinu karti (VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard). Citai personai izsniegtas maksājumu kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošana, tajā skaitā preču un pakalpojumu iegādei, ir pretlikumīga.
  6. Pircējam ir iespēja dzēst atsevišķas biļetes no iepirkumu groza.